Strona główna / O firmie / Kapitalny Broker / 15 lat historii

Menu działu

15 lat historii

Długa historia Kancelarii Brokerskiej "Kapitał"

1997 Nasza historia rozpoczyna się od indywidualnego doświadczenia przyszłych wspólników w zawodzie brokera ubezpieczeniowego. Prowadziliśmy własne działalności już od roku 1997.
Zdobyte wówczas umiejętności oraz praktyka, w połączeniu z uważną obserwacją rynku oraz próbą wyjścia naprzeciw potrzebom Klientów, zaowocowały założeniem spółki.
Pierwszą siedzibę mieliśmy w Przyszowicach koło Gliwic.
2002 Sama Kancelaria Brokerska "Kapitał" Sp. z o.o. może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, które pod tą marką budujemy od 11 września 2002 roku. Wtedy to Spółka otrzymała zezwolenie na działalność.
Przez cały ten okres stawiamy na ciągły rozwój oraz podnoszenie jakości naszych usług poprzez rozbudowę zespołu obsługującego.
2003 W tym roku odnieśliśmy istotny sukces pozyskując pierwszego dużego zarządcę nieruchomości, czym rozpoczęliśmy ekspansję na rynku ubezpieczeń spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.
W tym samym roku rozszerzyliśmy naszą działalność o edukację Klientów w zakresie skutecznej obsługi szkód.
2004 Rok ten zaowocował współpracą z wieloma przedsiębiorstwami wodociągowymi, które doceniając naszą wiedzę, korzystają z doskonale skonstruowanych umów ubezpieczeniowych po dziś dzień.
2005 Planując rozbudowę działu obsługi Kapitalny Broker przeniósł się do Katowic. Własny budynek zapewnia nam nieograniczone możliwości adaptacyjne odpowiednie dla dynamicznego rozwoju Spółki.
2006 Rok 2006 przyniósł nam kolejne wyzwania. Ich efektem było pozyskanie nowych grup Klientów.
Dbając o zachowanie doskonałej jakości obsługi, zatrudniliśmy nowych specjalistów, a zatrudnienie w firmie przekroczyło 10 osób.
2008 Kolejny znaczący Klient docenia nasze doświadczenie, co powoduje, że Kapitalny Broker rozpoczyna ekspansję poza województwo śląskie.
2009 W 2009 roku do grona naszych Klientów dołączyły kolejne przedsiębiorstwa wodociągowe oraz duże przedsiębiorstwa produkcyjne.
2010 W tym okrągłym roku, możemy pochwalić się już ponad 100 podmiotami zadowolonymi z naszych usług!
2011 Liczba naszych Klientów gwałtownie wzrosła, przekraczając 150 podmiotów. Przyczyną tego wzrostu była bardzo ciężka zima, która spowodowała znaczne zniszczenia. Nasza kancelaria zdobyła wtedy uznanie w oczach Klientów dzięki doskonale skonstruowanym programom, zapewniającym skuteczną ochronę. Nie bez znaczenia był nasz zespół likwidacji szkód, który wykazał się sprawną obsługą zgłoszeń.
2012 Pomimo wszechobecnych informacji o końcu świata, zdobyliśmy kolejnych Klientów, którzy zaufali naszemu profesjonalizmowi.
2013 W roku 2013 rozpoczynamy nową erę w działalności firmy.
Zmieniamy nie tylko logotyp ale też politykę firmy. W dobie nowoczesnych technologii stawiamy na rozwój elektronicznych kanałów przekazywania informacji. Nowa strona internetowa oraz ułatwienia w nawiązaniu kontaktu mają na celu zwiększenie wygody naszych Klientów i oszczędność ich czasu.

Zmieniamy się dla Was i stajemy się bardziej nowocześni, jednocześnie nie zapominając o wartościach, jakie od ponad 15 lat stanowią podstawę naszej działalności. Profesjonalizm, jakość usług oraz spersonalizowane podejście do Klienta, pozostają dla nas fundamentem dobrej relacji z Kontrahentami.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl